Pofil aneb to, cos nikdy nechtěl/a vědět.

20. května 2014 v 19:37 | Ryuzaki. |  Moje maličkosti

>Základní info<
Přezdívka: Ryuzaki Scene (Vanity*) Erlichman
Věk: 13
Pohlaví: Holka (překvapivě)
Zájmy: Sraní lidí na Omegle, chat, poslouchání kvalitní hudby, čtení, kreslení


Co ty jsi sakra za stvoření?!
Ty vole, to je votázka za všechny prachy! Jsem obyčejná holka z venkova (Plzeňskej kraj, bydlím v takové řiti, že jí ani Google mapy nenajdou), která místo toho, aby šla ven, tak dřepí od rána do večera u PC. Jop, pouštějte se do mne, jak jste v mém věku chodili ven a hráli si s bárbínama. -.-
Mám ráda hlavně kvalitní hudbu, především Metal, Core, Rock, Electro a taky několik žánrů z Gotiky. Nemám ráda K-pop (což se podle mne ani nedá považovat za hubu), pop, hip-hop a podobný sra*kový žánry.
Ostatní o mně říkaj, že jsem divná. Hm, pořád být lepší divná, než normální, vždyť být normální je taková nuda!

Už sedm let hraju na flétnu... a vůbec mě už to nebaví. Ovšem rodiče mě nenechají s flétnou seknout. Také již 3 roky chodím na Zumbu.
Ve svých volných chvílích ráda čmářu RPC, která stojí většinou za úplný výkal... kreslím především proto, abych zabila nudu. Dále prudím lidi na Omegle, vybíjím si na nich zlost. Občas si hraju na gaye (Ha, víte toho víc, než jste původně vědět měli).
Ráda jsem pomáhala lidem, ovšem mockrát se mi to vymstilo, takže se snažím pomoci vyhýbat. Jsem spíše samotářský typ, dobrovolně ven chodit nehodlám.

Také jsem začínající (Cyber) gotička. O gotiku se zajímám už měsíc.... no, snad u ní vydržím ještě nějakou dobu a hnedka s tím neseknu.
Asi tři roky jsem měla velice ráda Hip-Hop, dokonce jsem se i za Hoperku považovala. Jenže se poslední dobou Hip-Hop znechutil, protože všichni Hopeři začali vykládat, jakej maj ,,děsnej Swag" a v mém okolí zázrakem skoro každej druhej se začal považovat za Hopera. Tento styl se mi díky lidem znechutil, začala jsem ho nenávidět a litovat toho, že jsem ho kdysi poslouchala a chodila tak oblíkaná.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama