Srpen 2014

(Cyber) goth doplňky ~ aneb, co si přeju.

29. srpna 2014 v 21:06 | Ryuzaki. |  Gotické hadry, které bych chtěla a na které si šetřím...
Jo, po dlouhé době zase přidávám něco do rubriky Gothic! Tentokrát je to o tom, co bych si přála...
Nehorázně mě štve, že mi je teprve 13 a proto nemůžu ještě chodit na brigády a vydělávat si... (rodiče mi taky moc tohle nechtějí kupovat, mhh, chápu je) gotice se věnuji už nějaký ten měsíc (přesněji přes 3 měsíce) a pořád mě to nepřešlo (zázrak!), navíc tančim Industrial dance a chtěla bych natáčet i na YT ._. Tak abych aspoň jako Cyber goth vypadala.

Začneme u vlasových sponek... takové ty falešné dredy, co Cyber gotici nosí. Já bych si dredy nenechala udělat (prej to hodně bolí), proto mi stačí ty falešné.
VLASOVÁ SPONKA - CYBERLOX SHORT
Jedna taková sponka vyjde na 300 kč... nejlepší je mít však dvě, takže to vyjde na 600 kč.

Dojmy ze Sayonara Zetsubou-Sensei

21. srpna 2014 v 21:23 | Ryuzaki. |  Dojmy z anime
O co jde?
Itoshiki Nozomu, velice pesimistický učitel se jednoho krásného jarního dne opět pokusí o sebevraždu. Tentokrát si místo pro sebevraždu vybere velkou sakuru stojící blízko školy. Sebevraždu mu ale zase někdo překazí, překazí mu to velice optimistická studentka. Po velkém nedorozumění Itoshiki uteče. Druhý den přijde do své nové třídy, zjistí, že ta dívka, která mu zachránila život je mezi jeho studenty.
Itoshiki však postupně zjišťuje, že jeho třída není tak úplně "normální". Každý student má nějakou svoji velkou úchylku. A to si myslel, že největší blázen bude on...

Menší pozastavení (tak na 2 týdny + -)

7. srpna 2014 v 12:08 | Ryuzaki. |  Deník
Tákže, tohle bude trošku výkec a nějaké info k tomu~
zkrátka c.č.

TOP 10 nejposlouchanějších písní za měsíc červenec

1. srpna 2014 v 10:48 | Ryuzaki. |  TOP 10

Taky se vám nechce věřit, že už je půlka prázdnin za náma? -_-
Každopádně červenec byl snad ten nejlepší měsíc v tomhle roce, nejen, že jsem se viděla i s tamtou osobou... no, to je úplně jedno, odbočuju od tématu, o tom si povíme někdy jindy.

10. místo

10. místo obsadila moje srdcovka od Simple Plan. Řekněme, že Simple Plan je docela známá kapela, teda aspoň narozdíl od toho, co poslouchám já... to, co poslouchám já většinou moc nikdo nezná, hih.
Písnička nese název Unitled.